دانلود LingvosoftTalkingDictionary4.21 – دیکشنری قدرتمند ویندوز

lingvosoft-free-talking-dictionary-english-polish-english-8

این نرم افزار یک دیکشنری خیلی راحت و روونیه که با اون می تونید تو همون قسمتی که کلمه رو تایپ می کنید، فارسی یا انگلیسی رو جستجو کنید. خودش به صورت خودکار بین دو حالت جابجا میشه. امکان اضافه نمودن کلمه جدید، پخش تلفظ، تبدیل اکثر زبان های زنده دنیا به همدیگه، تغییر اندازه فونت و خیلی از امکانات کاربردی دیگه رو داره. خیلی هم سبکه و به راحتی اجرا میشه.

ادامه مطلب

جایگزین واژگان پارسی به جای واژگان عربی با نرم افزار پارسی‌ را پاس بداریم ۱٫۳

{1230f571-271b-4b18-85f5-415653b4532d}


همانگونه که می‌دانید ما روزانه بسیاری از واژگان عربی‌ در زبان پارسیمان بکار میبریم و یکی‌ از دلایلی که نمیتوانیم آنهارا از گویش خود پاک کنیم این است که سامانه‌ای معتبر برای دستیابی به واژگان مادری پارسیمان پیدا نمی‌کنیم و به اینگونه ناچار از واژگانی که در آموخته‌های خویش داریم بکار میبریم. نرم افزار “پارسی‌ را پاس بداریم” به شما این توانایی را میدهد تا واژگان روزانه عربی‌ در زبان پارسی‌ را با پیشنهاداتی که این نرم‌افزار بشما میدهد پاک کرده و واژه‌های مادری پارسی‌ را جایگزین کنید و اینبار بسی‌ پرتوان تر و کارامد تر،بسی‌ زیبا تر برای شما نوشته و آماده شده است. این نرم‌افزار در گونهٔ خود نایاب بود و بیش از ۳۸۰۰ واژه گوناگون را پوشش میدهد .از ویژگیهای خوب این نرم‌افزار می‌توان از سبک بودن،دسترسی پرشتاب به پایگاه واژگان،نمایی بسیار زیبا و توانایی جستجوی واژه یاد کرد.شما برای بکارگیری از این نرم‌افزار به سخت افزاری نیرومند نیازمند نخواهید بود. از ویژگیهای نوین این نرم‌افزار در این نگارش می‌توان از کارایی های زیر یاد کرد : – پیشنهاد واژه در هنگام باز شدن نرم‌افزار – توانایی‌ گزیدن زبان از میان انگلیسی و پارسی‌ برای نمای نرم‌افزار(نه فرهنگ نامه) – توانایی‌ گزیدن نمای برنامه از میان پوست های بسیار زیبا در ۶ گونه بر گرفته از نرم افزار آفیس ۲۰۱۰ و ۲۰۰۷ – نگاره‌های ایران(شهرها و همچنین کنداب پارس(خلیج پارس)) – جستجوی زندهٔ واژگان بگونه‌ای که میتوانید آنرا خاموش یا روشن کنید،این توانایی به شما این آزادی را میدهد تا همزمان با اینکه چیزی را می‌نویسید ،نرم‌افزار واژگان همسان با آن را از فرهنگ نامه برایتان به نمایش می‌گذرد. – سبک و کم جا بودن نرم‌افزار که تنها به ۱۲ مگابایت از دیسک سخت نیازمند است. – توانایی گزیدن دبیرهٔ نرم‌افزار(فونت) – در بردارندهٔ همهٔ نامهای پارسی‌ دست بندی شده به دو گروه پسرانه و دختران source جایگزین واژگان پارسی به جای واژگان عربی با نرم افزار پارسی‌ را پاس بداریم 1.3 توضیحات: این نرم افزار بر روی ویندوز XP قابل نصب بوده و برای نصب آن باید نرم افزار NET Framework بر روی ویندوز شما نصب باشد.

لینک جایگزین واژگان پارسی به جای واژگان عربی با نرم افزار پارسی‌ را پاس بداریم ۱٫۳

دیکشنری انگلیسی – فارسی چیستا قابل حمل

{f7a85bf4-5837-4454-a7ba-001625976a5a}


دیکشنری چستا ، لغت نامه جدیدی است که کاملا به زبان فارسی می باشد.این دیکشنری دایره لغات آن به بیش از ١٠٠٠٠٠ می رسد.شما عزیزان با استفاده از این لغت نامه می توانید لغت های انگلیسی را به فارسی و بلعکس ترجمه کنید.هم چنین این نرم افزار پرتابل می باشد یعنی به وسیله آن می توانید بدون نیاز به نصب از آن استفاده کنید و آن را به راحتی انتقال دهید.سایت دانلودها ، امیدوار است شما عزیزان با استفاده از این لغت نامه فارسی لذت ببرید.

لینک دیکشنری انگلیسی – فارسی چیستا قابل حمل

دانلود Ace Translator v9.4.3.681 – نرم افزار مترجم آنلاین متن

{CDE07C72-71E7-4C3E-9352-D150DE9CBC78}

امروزه بسیاری از افراد تحصیل کرده، افرادی را موفق دانسته که بتوانند به چندین زبان زنده ی دنیا از جمله زبان بین الملی انگیلیسی که اکنون به زبان اول دنیا تبدیل شده و اکثر مقالات و متون در زمینه های مختلف نیز به این زبان منتشر می شود مسلط بوده و بتوانند به راحتی متون این زبان ها را به یکدیگر ترجمه نمایند اما مطمئنا یادگیری چندین زبان مختلف از جمله زبان انگلیسی برای همه ی افراد مقدور نبوده و بعضا کاری دشوار و وقت گیر نیز به شمار می رود. اکثر این افراد تحصیل کرده نیز معتقدند که همه ی افراد جامعه از افراد عادی گرفته تا مهندسین، پزشکان، تجار و دانشجویان نیازمند بوده تا برای موفقیت در کار و رشته ی خود از مقالات زبان های دیگر و ترجمه های آن ها استفاده نمایند ولی از آنجایی که، اکثر این افراد زبان انگلیسی را ندانسته و برای ترجمه ی این متون مجبور می شوند تا به مترجمان حرفه ای مراجعه کرده و هزینه های گزافی را پرداخت نمایند شرکت های بسیاری تصمیم گرفتند تا با ارائه ی دیکشنری ها و نرم افزارهای مترجم متعدد به رفع مشکل این گونه افراد پرداخته و آن ها را از شر این هزینه های گزاف و بیهوده نجات دهند. اما به جرات می توان گفت که در میان این محصولات کمتر نرم افزاری وجود داشته که بتواند متون را به شکل صحیحی ترجمه کرده و در اختیار افراد قرار دهد ولی اکنون باز هم گروه پرتوان مرکز دانلود نرم افزار به ارائه ی نرم افزاری بسیار مفید و کاربردی برای شما دوستان عزیز پرداخته است که با استفاده از آن و اینترنت قادر خواهید بود تا متون طولانی خود را از زبان های مختلف با کیفیتی عالی به یکدیگر ترجمه کرده و برای مقاصد خود استفاده نمایید. نرم افزار Ace Translator که توسط شرکت Acetools ارائه شده است مترجم آنلاینی است که علی رقم داشتن حجم بسیار کم قادر بوده تا متون را با کیفتی عالی ترجمه کرده و در اختیار کاربران قرار داده و نیاز آن ها را از مراجعه به مترجمان حرفه ای و سایت های دارای دیکشنری های آنلاینی که از قدرت کمی هم برخوردار هستند رفع خواهد کرد. علاوه بر این نرم افزار Ace Translator برخلاف اکثر نرم افزار های مشابه که به کاربر اجازه ی استفاده از Copy و Paste متون را نداده این امکان و همچنین امکان ویرایش و استفاده از قابلیت های Redo، Cut و Undo را نیز برای کاربر فراهم کرده و به او اجازه می دهد تا از ترجمه های خود به تهیه ی پرینت پرداخته و یا این که آن ها را به شکل فایل های متنی مستقل در سیستم خود ذخیره نماید. قابلیت های کلیدی نرم افزار Ace Translator: – امکان گرفتن پرینت از متون ترجمه شده – امکان تغییر زبان محیط برنامه به 58 زبان مختلف از جمله زبان شیرین فارسی – امکان ذخیره سازی متن ترجمه شده به صورت فایل متنی – امکان استفاده حتی با کمترین سرعت اینترنت – توانایی ترجمه ی کامل و قدرتمند متون و لغات تنها با یک کلیک – توانایی ترجمه ی مستقیم در کامپیوتر بدون نیاز به سایت های مترجم – توانایی ترجمه ی صفحات طولانی وب سایت ها – توانایی ترجمه ی 58 زبان زنده ی دنیا از جمله زبان شیرین فارسی به یکدیگر – دارای بانک لغت بسیار وسیع و گسترده در هر 58 زبان برنامه – دارای محیطی زیبا و ساده – سرعت بسیار بالا در ترجمه – سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7 – و …

لینک دانلود Ace Translator v9.4.3.681 – نرم افزار مترجم آنلاین متن