دانلود FaceLock Pro – نرم افزار موبایل باز کردن قفل گوشی با تشخیص چهره

{9ad0c7c6-ab3b-4e49-a998-d97262697048}


با نرم افزار بسیار مفید FaceLock Pro برای تک تک برنامه های روی موبایلتان قفل تصویری بگذارید! با استفاده از این برنامه می توانید از گوشی و نرم افزارهای خود از طریق تشخیص چهره حفاظت کنید. در این نرم افزار صورت شما، کلید باز کردن گوشی و نرم افزارهای قفل شده است. طرز کار این نرم افزار به این صورت است که یک بار چهره شما را اسکن می کند و پس از آن از طریق تشخیص چهره شما، اجازه دسترسی به گوشی و نرم افزارهای قفل شده را می دهد. همچنین شیوه های سابق قفل کردن گوشی نیز همچنان قابل اجرا است.

لینک دانلود FaceLock Pro – نرم افزار موبایل باز کردن قفل گوشی با تشخیص چهره

دانلود Gold Droid GO Locker – نرم افزار موبایل پوسته طلایی برای قفل گوشی

{e7105187-0aaa-48ae-bacc-48b63ff9dd18}


Gold Droid GO Locker پوسته ای بسیار زیبا برای برنامه Go Locker می باشد. این پوسته طلایی رنگ زیبایی خاصی به گوشی شما می بخشد. قفل صفحه توسط حلقه باز می شود و ساعت دیجیتال و دسترسی مستقیم به SMS ها و تماس ها و نمایش اطلاعات شارژ باتری از ویژگی های این پوسته جذاب می باشد.

لینک دانلود Gold Droid GO Locker – نرم افزار موبایل پوسته طلایی برای قفل گوشی

دانلود KeepSafe Gold Privacy Protec v2.3.4 – حفاظت از عکس و فیلم

{d52b64bf-18ae-443d-8d2e-2f67148aadc5}

نرم افزار KeepSafe Gold Privacy یکی از نرم افزار های امنیتی ارائه شده برای سیستم عامل اندروید می باشد. با این نرم افزار شما می توانید عکس و فیلم موجود در گالری را از دسترس دید عموم مخفی نگه دارید. کار با این نرم افزار فوق العاده آسان میباشد و به این صورت است که ابتدا باید عکس و فیلم مورد نظر خود را انتخاب کنید سپس گزینه Share را بزنید و در نهایت گزینه مربوط به نرم افزار که KeepSafe Gold می باشد را انتخاب نمایید. با این کار عکس و فیلم انتخاب شده شما از گالری حذف خواهد شد و برای دیدن آن می توانید وارد نرم افزار شوید و آن ها را مشاهده نمایید. این نرم افزار کاربردی برای سیستم عامل اندروید نسخه 2.1 و بالاتر اماده شده است.

لینک دانلود KeepSafe Gold Privacy Protec v2.3.4 – حفاظت از عکس و فیلم

دانلود SMS Locker v1.0 – نرم افزار موبایل محافظت از پیامک ها

{fcb67c54-fdc1-4176-83e5-91593e441ae1}

یکی از بخشهای مهم و شخصی افردای که با تلفن همراه سرکار دارند بخش پیامک ها می باشد. برخی مواقع برای اینکه بر روی تلفن همراه خود اس ام اس خصوصی دارید تلفن همراه خود را در اختیار دوستان خود قرار نمی دهید! با استفاده از نرم افزار قدرتمند SMS Locker با خیال راحت میتوانید تلفن همراه خود را در اختیار دوستان و اقوام خود قرار دهید و مطمئن باشید که فقط خودتان اجازه استفاده از این بخش را دارید! با استفاده از نرم افزار SMS Locker میتوانید اس ام اس های دریافتی و ارسالی گوشی های اندرویدی را قفل گذاری نمایید و هنگام استفاده با وارد کردن پسورد اولیه ورود به برنامه به محیط نرم افزار وارد شوید. این نرم افزار قابل نصب بر روی موبایل و تبلت هایی که دارای سیستم عامل اندروید 2.3.3 و بالاتر قابل نصب و اجرا می باشد.

لینک دانلود SMS Locker v1.0 – نرم افزار موبایل محافظت از پیامک ها